imprezy w listopadzie 2013
16-17.11 Seminarium z Jarosławem Suską dla stopni uczniowskich Łódź
22-24.11 Międzynarodowy Kurs Instruktorski Ostend, Belgium
29-30.11 Masters Mazovia Cup 2013 Ciechanów

 

imprezy w Grudniu 2013
13-15.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

 

 

 

imprezy w styczniu 2014
11-12.01 Seminarium szkoleniowe dla stopni mistrzowskich Kraków
do ustalenia Zebranie Zarządu Europejskiej Federacji Taekwon-Do Lublin
17-18.01 Centralny Kurs Sędziowski Wrocław
19.01 Open Dutch 2014 Otwarte Mistrzostwa Holandii Best, Holandia
24-30.01 Centralne Zimowe Zgrupowanie Taekwon-Do Szczyrk

 

imprezy w lutym 2014
22.02 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Rybnik
22.02 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Rybnik

 

imprezy w marcu 2014
28.02-02.03 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin
7-8.03 Puchar Polski Seniorów i Juniorów Do ustalenia
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJMŁ Gdańsk
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja I do MPJ Gdańsk
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, zachodnio-pomorskie) Gdańsk
22.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJMŁ Wrocław
22.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja I do MPJ Wrocław
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MPJ Mł Działoszyn
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja I do MP Juniorów Działoszyn
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Mińsk Mazowiecki
15.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja I do MP Juniorów  Mińsk Mazowiecki
23.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów Mł. Lublin
23.03 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja I do MP Juniorów  Lublin
28-30.03 Grand Prix Seniorów i Juniorów Do ustalenia

 

imprezy w kwietniu 2014
06.04 International Italian Open "The Anxur Battle" Terracina, Włochy
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Świętochłowice
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (śląskie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Świętochłowice
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (śląskie i małopolskie) Świętochłowice
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJMŁ Bystrzyca Kłodzka
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, opolskie) – eliminacja II do MPJ Bystrzyca Kłodzka
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, opolskie) Bystrzyca Kłodzka
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Ciechanów
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie) – eliminacja II do MP Juniorów Ciechanów
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie, warmińsko-mazurskie)  Ciechanów
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJMŁ Kolbudy
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, zachodnio-pomorskie) – eliminacja II do MPJ Kolbudy
05.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MPJ Mł Bełchatów
05.04. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów Bełchatów
06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Mł. (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Mł. Lublin
06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) – eliminacja II do MP Juniorów Lublin
06.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie, podlaskie i świętokrzyskie) Lublin
12.04 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie) Miłosław
12-23.04 Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów  
24-27.04 Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Riccione, Włochy

 

 

imprezy w maju 2014
16-18.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Do ustalenia
24-25.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Do ustalenia

 

imprezy w czerwcu 2014
6-8.06 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Do ustalenia
13-15.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław

 

imprezy w lipcu 2014
4-13.07 Centralne Letnie Zgrupowanie Taekwon-do Biała Podlaska

 

imprezy w sierpniu 2014
6-8.06 Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców Do ustalenia
13-15.06 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Wrocław

 

imprezy w wrześniu 2014
     

 

imprezy we październiku 2014
24-26.10 VI Puchar Europy Polska: do ustalenia

 

imprezy w listopadzie 2014
22.11 Mazovia Cup Ciechanów

 

imprezy w Grudniu 2014
12-14.12 Seminarium i egzamin na stopnie mistrzowskie DAN Lublin

 

 

* Kalendarz pobrany z oficjalnej strony
Polskiego związku Taekwon-do

Partnerzy

Polski Związek Taekwon-do itf Europe Taekwon-do Federation

Najlepsi zawodnicy ostatnich zawodów

kasprzak-kamila Kasprzak Kamila
I dan

Mistrzostwa Europy

 
 
 

Taekwon-do

4 Zasada Taekwon-do

Guk Gi

samokontrola